Любые виды высотных работ                                                                                          Обучение промышленному альпинизмуМобильная версия сайта
Сообщения без ответов | Активные темы Текущее время: 28 мар 2024, 13:25



Ответить на тему  [ Сообщений: 376 ]  На страницу Пред.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  След.
 Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев 
Автор Сообщение
Аватара пользователя

ПромАльп тут с: 17 дек 2011, 10:59
Сообщения: 1629
Откуда: Винница
Репутация: 42
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Арбопорт тоже делал, но он мне не понравился, без нагрузки провисает. Боллард удобнее

14 янв 2016, 08:19
Профиль
Аватара пользователя

ПромАльп тут с: 10 ноя 2012, 10:58
Сообщения: 131
Откуда: Кременчуг
Репутация: 0
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Тоже Арбопорт сам сделал,не очень нравится ним пользоваться,из за шатающей конструкции,тоже буду делать Болард)

Добавлено спустя 3 минуты 17 секунд:
Борис, никогда особо не вникал в лебедку так как очень дорогая штука получается,если сам будешь делать сними тех.процес с описанием,очень интересная вещь особо если можно ее самому изготовить.А Кроку предлагали ее сделать?

14 янв 2016, 09:41
Профиль
Аватара пользователя

ПромАльп тут с: 17 дек 2011, 10:59
Сообщения: 1629
Откуда: Винница
Репутация: 42
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Ок. Кроку предлогали сделать вариант с редуктором, но они пока сделали обычную лебедку(которая с Ю7 комплектуется), но это совсем не то. А лебедку без редуктора ещё не предлогали

14 янв 2016, 11:15
Профиль

ПромАльп тут с: 14 ноя 2012, 19:54
Сообщения: 502
Откуда: Десна
Репутация: 19
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
B0rn писал:
это совсем не то

Така комбінація досить зручна, працює нормально. Головний плюс - ціна та доступні комплектуючі, така лебідка продається в будь якому хозмагазині.
З редуктором ціна буде космічна навіть у Крока, вони були готові за пів-ціни виготовить аналог тої американської байди за 2500 зелені, так щось спонсорів не знайшлося :-)
Випробовував правда на гілках не важких, 100-150, пару раз 200, так як мотузка була там 12мм. На товстіших мотузках не пробував, ще схоплюючі ніяк стабільно не навчаться вязати підсоби. Та і лебідка там була на 500 кг, ще ж щось на запас треба залишить :-) . Ще є такого плану лебідка на 2 швидкості 450-900 кг, то нею колись попробую щось поважче.

Лебідки яхтенні і у нас можна купить, не так і багато вони коштують. Я до стрибка пригледів собі, 1800 грн тоді було. Але такої як у амерів стоїть у нас нема, з таким передаточним числом чомусь у 2 рази більші. Та і треба потім мотузки правильні купувати, одні витрати

14 янв 2016, 19:15
Профиль

ПромАльп тут с: 14 ноя 2012, 19:54
Сообщения: 502
Откуда: Десна
Репутация: 19
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Сьогодні валяв перше своє дерево яке задізло за півтора метровий рубіж - 155 см. Зразу два трабла поламав ручку на пилці :-) і репнув схоплюючий з 8 мм мотузки з розривною 1120 кг. Завязане було косічкою і перетягав цей схоплюючий немало дерев. Лебідка 750 кг ланцюгова, підсоба трохи рикошетом мотузка по щоці цепанула, але те що цеп складується побачив на власні очі.

17 фев 2016, 21:46
Профиль
Аватара пользователя

ПромАльп тут с: 04 мар 2015, 16:01
Сообщения: 135
Откуда: Монастырище
Репутация: 1
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Но заказчик оказался не жадный, накинул хоть что-то? :(
Какую пилу грохнул?


Последний раз редактировалось toksin 18 фев 2016, 07:23, всего редактировалось 1 раз.


18 фев 2016, 07:11
Профиль

ПромАльп тут с: 14 ноя 2012, 19:54
Сообщения: 502
Откуда: Десна
Репутация: 19
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
а за що накидать? я не вважаю це проблемами замовника. Тим більше що це черговий голова сільради і роботи у нього стоїть вагон, та і менеджерські здібності у нього є, як не як напряг РЕМ щоб зняли 10 кВ серед зими. Зтакими людбми дружить треба, а не пилки за їх рахунок ремонтувати :-)

18 фев 2016, 07:19
Профиль
Аватара пользователя

ПромАльп тут с: 04 мар 2015, 16:01
Сообщения: 135
Откуда: Монастырище
Репутация: 1
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Я про тих, які торгуються при оголошенні ціни.
Не раз буває, що люди під впливом емоцій накинуть пару сотень.

18 фев 2016, 07:26
Профиль

ПромАльп тут с: 14 ноя 2012, 19:54
Сообщения: 502
Откуда: Десна
Репутация: 19
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Та ні він не торгувався, що сказава те і заплатив. Та і там ще були дерева то сильно не гилив, та і дерево досить просте, тільки здорове реально. Вилізли вдвох, поскидали гілки за 2 години, завалили комель і все. Комель довше гризли так як вирішив трохи поекспериментувати з 50 см шиною. Потім експерименти набридли надів 60 і гуп і нема :-)

18 фев 2016, 07:47
Профиль

ПромАльп тут с: 14 ноя 2012, 19:54
Сообщения: 502
Откуда: Десна
Репутация: 19
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
"лесенка дураков"

Вложения:

20 июн 2016, 21:02
Профиль

ПромАльп тут с: 25 авг 2016, 22:08
Сообщения: 3
Откуда: Ирпень
Репутация: 2
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Зустріч арбористів 3.09, Київ НУБіП. Запрошую колег назустріч. Про зустріч з релізу НУБіП. МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР

«Стан арбористики в Каліфорнії та Україні»

3 вересня 2016 р., м. Київ, Національний університет біоресурсів і природокористування України, навчальний корпус 1, аудиторія 69

Організатори семінару: Американська асоціація арбористів ISA, кафедра біології лісу та мисливствознавства, кафедра дендрології та лісової селекції Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства Національного університету біоресурсів і природокористування України
Координатори семінару: Від ННІ ЛіСПГ: завідувач кафедри дендрології та лісової селекції ННІ ЛіСПГ доц. Марчук Ю.М., dendrology_nubip@ukr.net, завідувач кафедри біології лісу та мисливствознавства ННІ ЛіСПГ доц. Пузріна Н.В. (096638214), biol_misl_kaf@ukr.net,
Мета семінару: обговорення останніх світових досягнень в галузі арбористики в Каліфорнії та Україні, а також ознайомлення з досвідом та методами міської арбористики в сучасних умовах.
Початок реєстрації о 9:00, попередньо бажано надіслати заявку на участь на адресу координаторів. Зустріч відбувається за ініціативи фітопатолога професора Каліфорнійського Університету Джеймса Доунера, він також був президентом Східного відділу ISA. Можна буде поспілкуватись та обмінятись досвідом. Зустріч буде цікава всім хто працює у галузі догляду за деревами та бажає підняти свій професійний рівень. До того ж це першазустріч арбористів в Украіні з перспективою створення спілки чи федерації з можливістю долучитися до міжнародних спілок таких як ISA чи EAC

25 авг 2016, 22:42
Профиль
Аватара пользователя

ПромАльп тут с: 04 мар 2015, 16:01
Сообщения: 135
Откуда: Монастырище
Репутация: 1
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
А буде, щось типу полігона, щоб опробувати світові досягнення? Чи тільки будуть розповідать, та дивитись відео з ютуба? Хтілось би знать за ради чого їхать 200 км. Бо як на мене, то мені показувать американським колегам не то-що не має що..., щось є...! Але я боюсь що на фоні роликів з за океану я буду виглядать дурновато. :стыдно:

26 авг 2016, 16:56
Профиль

ПромАльп тут с: 14 ноя 2012, 19:54
Сообщения: 502
Откуда: Десна
Репутация: 19
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
це більш теоретичний захід, плюс привід познайомитись :-)

26 авг 2016, 17:11
Профиль
Аватара пользователя

ПромАльп тут с: 04 мар 2015, 16:01
Сообщения: 135
Откуда: Монастырище
Репутация: 1
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Познайомиться, це дійсно плюс! Але в навчальном корпусі 1, аудіторія 69 Київ...? :нетслов:
Як би під якимось євкаліптом... а після ще і зрізать його на закуску! :пиво:

26 авг 2016, 17:52
Профиль

ПромАльп тут с: 25 авг 2016, 22:08
Сообщения: 3
Откуда: Ирпень
Репутация: 2
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Одразу скажу, що про пиляння та лазіння там не буде. Будуть науковці, професура :-). Але Джим просив мене запросити практикуючих арбористів. Звичайно кожному вирішувати чи витрачати на цей захід час і кошти. Але (це не хвалюся, а просто факт) коли я вирішив зареєструватися на сайті ISA, щоб проходити онлайн навчання, то у них у списку країн для реєстрації не було України. Була Уганда, Узбакістан, Ангола і Гондурасу, а України не було. То прийшлось написати їм мило, типу виправте помилочку. Тепер український арбористи можуть також бути членами всесвітньої спілки аролристів. А, наприклад, у сусідній Росії вже третій рік поспіль проходить навчання і сертифікація арбористів по системі ETW (european tree worker) кому цікаво, можете почитати "интернет журнал живой лес" отож. Сертифікат дає право легально працювати по всій Європі. Все йде до того, що рано чи пізно навчання та сертифікація добереться й сюди.

26 авг 2016, 19:11
Профиль
Аватара пользователя

ПромАльп тут с: 04 мар 2015, 16:01
Сообщения: 135
Откуда: Монастырище
Репутация: 1
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Valentine писал:
Сертифікат дає право легально працювати по всій Європі

А це вже дійсно цікаво!
Valentine писал:
То прийшлось написати їм мило, типу виправте помилочку. Тепер український арбористи можуть також бути членами всесвітньої спілки аролристів

Великий ПЛЮС!

26 авг 2016, 19:27
Профиль

ПромАльп тут с: 14 ноя 2012, 19:54
Сообщения: 502
Откуда: Десна
Репутация: 19
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Valentine писал:
ETW

Це у нас як красивий папірець у стилі ірати, на зарплату у нас точно не впливає :-)

27 авг 2016, 20:50
Профиль

ПромАльп тут с: 27 авг 2016, 21:04
Сообщения: 43
Репутация: 0
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Здравствуйте уважаемые арбористы, нуждаюсь в вашей консультации или скорее совете.
Я начинающий в этом деле (хотя в триклайминге опыт есть, с него впринципе все и началось)) и хочу купить себе пилу но я очень ограничен в бюджете...
Знаю что все сейчас начнут петь мантру "Штиль, штиль, штиль" так что сразу скажу что бюджет мой составляет 3000грвн.

Помогите мне пожалуйста выбрать пилу из этих двух (или посоветуйте что другое, только не штиль)):
Бензопила Sadko GCS-254 (http://sadko-shop.com/benzopila/sadko_gcs-254_.html) и Бензопила Patriot PT 2512 (https://www.klondayk.com.ua/ru/products/details/benzopila-patriot-pt-2512/index.html).
Я пока склоняюсь к Patriot так как в ютубе видел видео работы арбориста с данным экземпляром....

27 авг 2016, 21:20
Профиль

ПромАльп тут с: 14 ноя 2012, 19:54
Сообщения: 502
Откуда: Десна
Репутация: 19
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Я садко пиляв, було в обиході 4 штуки 2 нормально 2 не дуже, у патріота нема офіційного сервіса, запчастини на них дещо проблематично дістати. Як варіант можна в леруа мерлене купити таку саму, відрізняється лише кольором,,,,, там навіть оригінальний вальбро карбюратор. У цих пилок є три важливих моменти шина 8-10 дюймів, оригінал їй завеликий, бензин 92 і масло 1:32-40 будь яка напів чи сентетика. Слабе місце сальники колінвала, будеш перегрівать гайки прийдуть скоро.
Якщо обєм невеликий хватить на сезон, може і два. Принаймі я ними на професійні заробив без великих потрясінь для сімейного бюджету

27 авг 2016, 21:35
Профиль

ПромАльп тут с: 27 авг 2016, 21:04
Сообщения: 43
Репутация: 0
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Дякую).
Так я і планував - купипи поки дешеву, потренуватись на меньших деревах і заробити на щось ліпше).
Ви мали на увазі в леруа мерлен купити STERWINS 25.4CC? Якщо вони однакові то запчастини від Садко до неї підійдуть, я правильно зрозумів? бо коштуе вона майже на 600грвн меньше.
Але так чи інакше ліпше замовлю Садко через офіційний сайт, бо якщо поїду до Киева так то війде майже однаково.

27 авг 2016, 21:59
Профиль

ПромАльп тут с: 14 ноя 2012, 19:54
Сообщения: 502
Откуда: Десна
Репутация: 19
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
так вони ідентичні, різниця в кольорі і карбюраторі оригінал на стервіс і копія по ліцензії у садко

27 авг 2016, 22:29
Профиль

ПромАльп тут с: 27 авг 2016, 21:04
Сообщения: 43
Репутация: 0
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Ясно, ще раз дякую, буду драти Садко (не хочеться до Києва їхати, а НП за 5 хвилин від мене)).
Залишились тільки гаффи...

27 авг 2016, 23:57
Профиль

ПромАльп тут с: 25 авг 2016, 22:08
Сообщения: 3
Откуда: Ирпень
Репутация: 2
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Я оце знову про сертифікацію, дійсно ETW, у нас це поки що красивий папірець за 600 євро, можна 440го купити або 201t :-). Але це через те, що не має правової бази, питання не врегульоване. Поки ми самі за це не візьмемося нічого не буде, або придумають якусь дурню. Я за те щоб популяризувати арбористику, запроваджувати світові стандарти, щоб ціна за роботу відповідна була, безпека спорядження і саме головне знання. Бо в нас є велика прірва між науковцями (є ж профільний цілий інститут) і практиками, причому як приватними типу нас так і муніципальними типу зеленбуду.

Добавлено спустя 8 минут 40 секунд:
Ще про пилку. Працюю одноручкою sadko та stihl ms 260. Садко працює десь півроку, але то не штиль. Добре бере гілки до 20 см, більше вже йому важко. Одразу треба взяти до нього 2 штилевські ланцюги. Тому може краще подивитись на старий добрий stihl ms 180 бо ним і ствол можна вкласти й гілки обпиляти. Ще хочу нагади, що кронувати дерево з гафів не можна бо це його калічить. Гафи тільки на видалення. Якщо починати з цього то буде гарний старт

01 сен 2016, 04:24
Профиль

ПромАльп тут с: 27 авг 2016, 21:04
Сообщения: 43
Репутация: 0
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Valentine писал:
Тому може краще подивитись на старий добрий stihl ms 180 бо ним і ствол можна вкласти й гілки обпиляти. Ще хочу нагади, що кронувати дерево з гафів не можна бо це його калічить. Гафи тільки на видалення.

Розсудіть самі : я тільки починаю так що я думаю що перша пилка в мене наврядчи довго пропрацює), тому я думаю що ніж брати Штиль180 за 5000грвн (+ масло) буде ліпше взяти Садко 254 за 2700грвн (тим паче що я її вже купив), зробити 2-3 невеликих замовлення і купити ще одну Sadko GCS-510E PRO New за 2800. Малою різати гілки та верхівку а великою стовбур.
А там далі вже і до Штиля не далеко).
Про гафи я вкурсі. По деревам лажу вже майже рік, займаюся древолазінням (tree climbing) так що до дерев ставлюся з повагою і гафи взагалі ніколи не використовував).

01 сен 2016, 09:26
Профиль

ПромАльп тут с: 15 янв 2016, 11:04
Сообщения: 38
Откуда: Желтые Воды
Репутация: 4
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
какая вообще снаряга нужна для арбориста если можно поподробней с фото???? :свищу:

01 сен 2016, 18:42
Профиль

ПромАльп тут с: 27 авг 2016, 21:04
Сообщения: 43
Репутация: 0
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Альф писал:
какая вообще снаряга нужна для арбориста

Вот здесь http://www.extremum.spb.ru/data1/extremum/ex.nsf/e55994c79348c1d6c325728f00734e93/ae8f10aa66569d2bc32577fc00384f43!OpenDocument впринципе все для начинающего в арбористике, правда на английском.
А вообще как "продвинутый" начинающий могу сказать что у каждого арбориста есть свои заморочки по поводу снаряжения и у многих оно отличается (так же как и стоимость), хотя принцип использования остается тот-же.

Вот например интересная система для подъема. Нужно попробовать добавить к этой системе педаль на таких же двух узлах только в обратном порядке... по идее должно получится)))).
https://www.youtube.com/watch?v=3rvG4pSNpX8

24 сен 2016, 21:20
Профиль
Аватара пользователя

ПромАльп тут с: 11 дек 2010, 08:52
Сообщения: 1589
Откуда: Kharkiv
Репутация: 40
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Taboo 23 писал:
Вот например интересная система для подъема. Нужно попробовать добавить к этой системе педаль на таких же двух узлах только в обратном порядке... по идее должно получится)))).
https://www.youtube.com/watch?v=3rvG4pSNpX8

полнейшая ..уйня
чувак несколько раз запутался, пока готовился
купи кроль и жумар, и будет тебе счастье
вот этот онанизм полезен для общей эрудиции, а в жизни- полный отстой

24 сен 2016, 21:36
Профиль

ПромАльп тут с: 31 дек 2015, 21:16
Сообщения: 375
Откуда: Кривбасс
Репутация: 21
Посмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутацииПосмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Не согласен. Схватывающие в одном деле таки хороши - для натяжки полиспаста, поскольку верье приэтом не гробят… А в этом видео таки да... Он быеще пантин на прусик заменил, и тоже смог бы вскарапкаться, пример нам всем показал. Собственно, это все уметь нужно, на случай, например, фокус детям показать, как с помощью куска репика залезть куда то. А в работе... Как бы то же дерево пилить, но ручной ножевкой :-D

24 сен 2016, 22:40
Профиль

ПромАльп тут с: 27 авг 2016, 21:04
Сообщения: 43
Репутация: 0
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Да это я так для разнообразия, вдруг действительно пригодится).
Вся изюминка в том что узлы подтягиваются автоматически и их не нужно постоянно дергать как прусик. Такая себе веревочная механика))).
Не знаю почему вы это так в штыки приняли...

Подскажите лучше сколько можно попросить денег за дуб? (13 кубов, если я правильно посчитал)).
Там все дело в том что сама крона небольшая, пару "главных" веток, а вот сам ствол диаметром 1м и в верх идет до раздвоения как столб практически не меняя ширину. Высота где-то 15м.

25 сен 2016, 13:50
Профиль

ПромАльп тут с: 27 авг 2016, 21:04
Сообщения: 43
Репутация: 0
Посмотреть комментарии к репутации
Сообщение Арбористика - спил, валка, обрезка, кронирование деревьев
Ну я так понимаю что обговаривание цен на форуме это табу... и уже узнал все сам.
Вот дуб, который оказался больше 20м в высоту и больше 1м в диаметре, кругом постройки.
Хозяин предлагает 4500))). Как мне объяснили то меньше чем за 10000 им заниматься никто не хочет.

Добавлено спустя 21 минуту 35 секунд:
Ответьте хоть на такие два вопроса.

Вложения:
Комментарий к файлу: Есть такая вот веревка (11мм, 37м) но она толи бракованная толи лопнувшая....вообщем верхняя оплетка на ней была гармошкой.При помощи прусика я "гармошку" стянул и получилось что верхняя оплетка длинне внутренней на 3м))). Так вот вопрос - можно ли ее использовать для спуска спидлайном небольших веток???


Комментарий к файлу: Можно ли использовать старый совдеповский канат для крепления блока или арбопорта??? Свиду и на ошуп он крепкий но он хранился в сыром гараже...


03 окт 2016, 11:14
Профиль

Ответить на тему   [ Сообщений: 376 ]  На страницу Пред.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  След.
Перейти:  
   Похожие темы   Автор   Ответы   Просмотры   Последнее сообщение 
В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Халтура "арбористов" - спил, валка деревьев

в форуме Черные страницы

alexei-nau

14

10341

13 апр 2011, 20:46

Snash : Re: Халтура. Как не нужно делПерейти к последнему сообщению

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Обрезка и кронирование

[ На страницу: 1, 2 ]

в форуме Фото

mike

42

13704

08 мар 2013, 07:43

Пчёла : Обрезка и кронированиеПерейти к последнему сообщению

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Обрезка и кронирование

в форуме Поиск работы

paladiummm

1

2975

27 фев 2013, 21:05

alexei-nau : Обрезка и кронированиеПерейти к последнему сообщению

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Арбористика Киев - весна 2011. Валка

[ На страницу: 1, 2 ]

в форуме Фото

yarnedrya

32

15798

30 ноя 2012, 19:04

yanchyck : Арбористика Киев - весна Перейти к последнему сообщению

В этой теме нет новых непрочитанных сообщений. Валка ж/б труб частями

в форуме Цены

Хожаев

1

3353

31 авг 2013, 06:25

Хожаев : Валка ж/б труб частямиПерейти к последнему сообщению

Любые виды высотных работ

Кто сейчас на «Промальп Форум Украина»

Зарегистрированные пользователи: Google [Bot], MailRu [bot], Yandex [Bot]

cron

Мобильная версия сайта


Форум промышленных альпинистов Украины

Copyright «Промальп Форум Украина» – Alpinisty.Net все права защищены

Полное или частичное копирование информации с сайта разрешено только с указанием ссылки на источник
Движок разработан - phpBB GroupСоздание сайтов

Высотные работы

  • Анализ сайта онлайн